1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Adı Sevgi 6. Bölüm

Adı Sevgi 6. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Adı Sevgi 6. Bölüm ile 17 Nisan Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Adı Sevgi bölümleri ATV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Adı Sevgi dizisinin 5. bölümünde; Zeynep’in özgürlüğü, Emir’in Ekrem’e vereceği cevaba bağlıdır. Ekrem; Volkan ve Zeynep’i ayırmak için kolları sıvarken, Emir’in ağabeyiyle bir araya gelişi Elif’in ona karşı güvenini sarsar. Emir’in ise Elif ve Levent’in birlikte attığı adımlara karşı haklı bir şüphesi vardır. Ancak aralarındaki çatışmalara rağmen Zeynep için iş birliği yapmak zorunda kalırlar.

Adı Sevgi 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Adı Sevgi 6. Bölüm Fragmanı

Adı Sevgi 5. Bölüm Özeti

Macide’nin Zeynep üzerindeki baskısı iyice artarken, il çapında düzenlenecek bir yarışmaya gizlice katılması için de herkes seferber olur. Elif içi acısa da öğrencileriyle birlikte Zeynep’i ikna edecek zorlu bir yöntem bulur. Öte yandan Gülendam, bundan sonra aynı evde yaşadığı Esma’yı çileden çıkarır. Doğukan’ın gerçek duygularından habersiz olan Esma ise hırsını ondan çıkarır. Emir’in baskısı, Ekrem ve Volkan arasında hem geçmişteki büyük sırrı ortaya döken hem de Baykaraların gelecekteki varlığını tehdit eden bir hesaplaşmaya neden olur. Baykaraların bütün engellerine rağmen Zeynep; Elif’in ve arkadaşlarının desteğiyle yarışmaya gizlice katılıp kazanabilirse tekrar büyük bir umut ışığı belirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir