1. Anasayfa
  2. Genel

Alparslan Büyük Selçuklu 25. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 25. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 25. Bölüm ile 16 Mayıs Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 9 Mayıs akşamı ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu son bölümü reyting sıralamasında 7,72 puan alarak total de 1. oldu. Başrollerini Barış Arduç ve Fahriye Evcen’in paylaştığ Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 24. bölümünde veba hastalığı dikkat çekti.

Alparslan Büyük Selçuklu 25. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 25. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 24. Bölüm Özeti

Kekavmenos ile kurdukları planla kaleye sızan Alparslan, Diyojen’in karşı hamlesiyle zindanda mahsur kalmıştı. Alplarının da askerler tarafından esir alınması, Alparslan’ı zor durumda bırakmıştı. Alparslan kaleden nasıl kurtulacak, alplarını da kurtarabilecek mi? Alparslan ile yaptığı plan açığa çıkan Kekavmenos, kendini savunmak için ne yapacak? Alparslan’ı köşeye sıkıştıran Diyojen’in yeni planı nedir? Alparslan’ı serbest bırakacak mı, yoksa onun üzerinden yeni bir oyun mu tertip edecek? Liparit Kardeşler bu oyunun neresinde? Yaylaya giden oba hatunları Liparit Kardeşler tarafından saldırıya uğramıştı, Akınay ağır yara almıştı. Akınay ölecek mi, hatunlar bu saldırıdan nasıl kurtulacak? Liparit Kardeşler’in Alparslan’a yanıtı sert mi olacak? İşbirliği yapan Dukas ve Yınal’ın kendi hedefleri doğrultularında planları ne olacak? Yınal, Ferzat ile bir işbirliğine gidecek mi? Dukas, Bizans içindeki dinamikleri yeniden şekillendirebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir