1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 141. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 141. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ile Cuma akşamı ekranlara geliyor. Payitaht Abdülhamid 141. Bölüm ile 5 Mart Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT’nin en beğenilen tarih dizilerinden birisi Payitaht: Abdülhamid dün 140. son bölümü ile ekranlara geldi. Sadaret makamından çıkarılan sahte iradenin yanı sıra eski subayların kaçırıldığını haber alan Abdülhamid, meselelerin içindeki sırrı çözmek ister. Şehzade Ahmet Nuri Efendi ise saray mahzenlerinden kaçırılan eski subayların izini sürerek ihanet edeni bulmaya çalışır. İşte Payitaht Abdülhamid 141. Bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Payitaht Abdülhamid 140. bölüm izlemek için tıklayınız.

Payitaht Abdülhamid 141. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=6pU4mKmIDlQ”]

Payitaht Abdülhamid 141. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=GD9kDp4QSyQ”]

Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm Özeti

Tahviller üzerinden oynanan oyun, Abdülhamid’i ve devleti zor durumda bırakır. Abdülhamid, sarayın içinde başka bir hain olduğundan şüphelenmektedir. Mithras örgütünün peşinde olan Eşref Aziz öğrendiği yeni bir bilgi ile düşmana büyük bir baskın gerçekleştirir.

Saliha Emsal’i zindandan kurtarmaya çalışırken, Fatma da tuzağı kuranı bulma peşindedir. Naime, babasının gözünde kendini aklamak için Fatma’yı ateşe atar. Aliye ise aldığı onca tedbire rağmen sonunda yakayı ele verir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir