1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Bu Benim Masalım Dizisi Tanıtıldı

Bu Benim Masalım Dizisi Tanıtıldı
0

Yeni dijital yayın platformu Exxen’in yeni dizilerinden Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven’in başrolde yer aldığı Bu Benim Masalım dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizi 1 Ocak 2021 tarihinde Exxen platformunda yayınlanacak.

Acun Ilıcalı’nın yayın platformu Exxen, 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayacak. Platformun çıkış yapımlarından biri de özellikle gençler arasında oldukça popüler bir başka isim olan Aleyna Tilki’yi ekranlara taşıyacak. Genç şarkıcının başrolünü Cemal Can Canseven ile paylaşacağı yapımın adı ise İşte Bu Benim Masalım.

Bu Benim Masalım dizisinin konusu ise, Aleyna Tilki’nin müzik kariyerinde ilerlemeye çalışan liseli bir genç kızı canlandıracağı bu yapım, genç sanatçının gerçek hayat hikayesine de önemli benzerlikler taşıyacak. Aleyna Tilki de çok genç yaşlarda şöhret basamaklarını tırmanmıştı.

Yapımda yer alacak diğer isimler arasında Merve Sevin, Ayça Tilki, Eren Emingil, Nevra Serezli, Zeynep Kankode ve Kıvanç Baruönü bulunuyor. Fragmandan anladığımız kadarıyla Disney gibi firmaların yaptığı gençlik dizilerine yakın bir yapımla karşılaşacağız.

Bu Benim Masalım Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OmEIMxlkf_k”]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir