Kırmızı Oda 40. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 40. Bölüm ile 4 Haziran Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 39. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümünde Sadi’nin Miço ile yüzleşmesini açıklaması damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Kırmızı Oda 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda 40. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=H6I4mT75k78″]

Kırmızı Oda 40. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QGaMJOzR2qs”]

Kırmızı Oda 39. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda’ın 39. Bölümünde; Nurcihan (Itır Esen),Doktor Hanım’ı ziyaretinde Vahit (Uğur Yücel( ve Zafer’deki (Yiğit Özşener) olumlu değişimlerden hayretle söz ederken, kendi yüklerinden kurtulma istediği, Nurcihan’ı çocukluk yıllarına götürür. Vahit ise Nurcihan’la evliliğinin ilk zamanlarında yaptığı bir hatayı üzülerek dile getirir.

Mitra (Melisa Aslı Pamuk),Paris’te bulunduğu yıllarda erkek arkadaşı Yasin tarafından istismara maruz kaldığını gözyaşları içinde anlatır.

Sadi (Erkan Petekkaya),Azra ile yeniden karşılaşmalarından sonra beraber eski mutlu günlerinde dönmek için gösterdiği çabayı Doktor Hanım’la paylaşır. Miço ile yüzleşmesini açıkladığında ise Doktor Hanım oldukça şaşırır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir