1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor 60. Bölüm

Mucize Doktor 60. Bölüm
0

FOX tv ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Mucize Doktor 60. Bölüm ile 29 Nisan Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin 2. sezonuyla da ilgiyle takip edilen dizisi Mucize Doktor, 59. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Sevilen dizinin bu akşamki bölümünde Ferman, Ali’yi Muhsin’den korumanın alışılmadık bir yolunu buldu ve ortalık karıştı. Peki şimdiden merakla beklenen Mucize Doktor 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 60. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=UJ8F1vM-RZQ”]

Mucize Doktor 60. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=N2SFdf2TaLU”]

Mucize Doktor 59. Bölüm Özeti

Yeni şef Muhsin herkesi hizaya sokmaya kararlıdır. Doruk’un hastanedeki geleceği belirsizliğini korurken acile sürülen Nazlı artık Ali’yle çalışamayacakları için mutsuzdur. Ali de yeni başasistanlık görevi ve Muhsin’in sıkıştırmalarıyla bocalar. Ama bir teselli herkesi biraz olsun avutur; o da Nazlı’nın yaklaşan doğum günüdür.

Ali, doğum gününde kendi sürprizini yapacaktır. Diğer taraftan Ferman, Ali’yi Muhsin’den korumanın alışılmadık bir yolunu bulur. Hem özel hem de profesyonel hayatında çok büyük kararların eşiğine gelen Ali, bu kadar hızlı bir ilerlemeyi kaldırabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir