Sen Çal Kapımı 48. Bölüm
0

Ekranların sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümün EdSer düğünü var! Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı 48. Bölüm ile 11 Ağustos Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarında yayınlanacak.

Sevilen dizi Sen Çal Kapımı 47. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. FOX Tv’de ekrana gelen Sen Çal Kapımı son bölümde Aydan, Serkan ve Kemal’i karşısına alıp her şeyi açıklamak istiyor. Aydan konuşurken Serkan ve Kemal’in Aydan’ı dinlerken aynı anda gözlüklerini çıkarıp masaya koyması izleyenleri gülümsetti. Sen Çal Kapımı 47. bölümde Serkan Kemal’in babası olduğunu öğrenince ne yapacak? Yeni bölümde Eda ve Serkan evleniyor ve dizimizde düğün var. Sen Çal Kapımı 48. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Sen Çal Kapımı 48. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=VbqUNAsqMKQ”]

Sen Çal Kapımı 48. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=NZ4pruP5kmg”]

Sen Çal Kapımı 47. Bölüm Özeti

Beklenen nihayet olur ve Sen Çal Kapımı 47. bölümde Serkan Eda’ya evlenme teklifi etmeye karar verir. Şirkette ve ailede herkesin öğrenmesiyle işler karışır. Serkan bir taraftan hazırlık yaparken bir taraftan da Eda’dan gizlemeye çalışır. Ve yanlış anlaşılmalar birbirini kovalar.

Bu arada Aydan, Serkan’a Kemal’in babası olduğunu söyler. Babasının Kemal olduğunu öğrenen Serkan çok sinirlenir ve Kemal’le görüşmeyi reddeder. Ama Kiraz’ın onları bir araya getirmek için gizli planları vardır. Serkan, babasını kabullenecek mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir