Hekimoğlu 46. Bölüm

hekimoglu-46-bolum

Salı akşamlarının ilgi ile takip edilen dizisi Hekimoğlu yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Hekimoğlu 46. Bölüm ile 20 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sıra dışı doktorumuz Ateş Hekimoğlu’nun başından geçen olayları anlatan Hekimoğlu dizisi 45. bölümü ile 13 Nisan Salı akşamı ekranlara geldi. Oyuncu kadrosunda Okan Yalabık, Timuçin Esen ve Ebru Özkan gibi usta oyuncuların yanında, Damla Colbay, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz gibi isimlerin yer aldığı Hekimoğlu 46. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Hekimoğlu 46. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1kh_0DeH3Ag”]

Hekimoğlu 45. Bölüm Özeti

Her hafta oldukça nadir hastalıklara sahip hastaların hayatını kurtaracak teşhislerde bulunan Hekimoğlu ve ekibi, yine tedavisi oldukça zor bir hastalıkla karşı karşıya. Tedavi şöyle dursun, kimsenin teşhis bile edemediği hastalıklarla uğraşan Ateş Hekimoğlu ve ekibi, Bu hafta da genç bir kızın hayatını kurtarıyor. Neden olduğu anlaşılmayan bir şekilde böbrekleri iflas eden Merve’ni vücudu iflas etmektedir. Ekip acil müdahale edilmesi gerektiğini düşünürken, Hekimoğlu her zamanki rahatlığı ile olaya farklı bir bakış açısıyla yaklaşmayı seçmiştir. Merve’nin hastalığını teşhis eden ve onun hayatını kurtaran Ateş Hekimoğlu ve ekibi, yine imkansızı başarmıştır.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık