1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 33. Bölüm

Sefirin Kızı 33. Bölüm
0

Ekranların sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları Star tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sefirin Kızı 33. bölüm ile 21 Aralık Pazartesi akşamı Stra Tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

14 Aralık Pazartesi akşamı Sefirin Kızı dizisi 32. bölümü ile ekranlara geldi. Star TV ekranlarının fenomen dizisi Sefirin Kızı’nda tüm dengeler değişti! Nare ve Sancar’ın yollarının tamamen yollarının ayrıldığı Sefirin Kızı 32. bölümde neler oldu? Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 33. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=mp51_zOydwY”]

Sefirin Kızı 32. Bölüm Özeti

Nare ve Sancar ayrılırlar ama ikisi de kendi yaralarını sarmaya değil, birbirlerini korumaya koyulurlar.

Nare, çemberi giderek daraltan Kahraman’dan Sancar’ı korumak için Gediz’le işbirliği yapar. Sancar için babasına yalvarmaya bile razı olur.

Sancar ise hem Nare’yi belalardan korumaya çalışır, hem de ailesi ve Melek onu suçlamasın diye uğraşır. Nare’yi uzaktan takip ederken iyice sıkışan Gediz’e, Gediz’in peşindeyken Sahra’ya ulaşır. Sahra’dan şüphelenir ve bu sayede de Menekşe’nin oyununa ulaşır. Sancar gerçekle yüzleşir: bir oğlu olmayacaktır…

Her şey domino taşları gibi yıkılır ve bütün oyunlar açığa çıkarken, galibiyet tek bir kişinin olacak gibi görünmektedir; Kahraman’ın.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap