Evlilik Hakkında Her Şey 31. Bölüm

Evlilik-Hakkinda-Her-Sey-Bolum-31

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 31. Bölüm ile 17 Mayıs Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarında izleyenleri ekranlara kilitleye Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 10 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelen son bölümde Evlilik Hakkında Her Şey reyting sıralamasında Total de 2.23 izlenme oranı ile 15. oldu. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 30. bölümünde; Sanem’in Bora’yla evlendiklerini ilan etmesi Çolpan’la arasındaki dengelerin tamamen değişmesine sebep olur. Sanem’in Bora ile yaşamak için evi terk etmesi, Çolpan ile arasındaki soğuk savaş dönemini başlatmış olur.

Evlilik Hakkında Her Şey 31. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 30. Bölüm Özeti

Gülistan’ın Urfa’ya gitmediğini öğrenen Baran ve Şeyda’nın hukuki bir mücadeleye girişmekten başka yolları yoktur. Kendilerine seçtikleri avukat ise Çolpan’ın eski ve güçlü bir rakibidir. Erman, Arsen Hukuk’ta kalmaya devam etmek istiyorlarsa; Bora ve Sanem’e, adaleti sadece avukatlık cübbeleriyle sağlamaları şartını koyar. Onların adalete bakışlarını sınamak için zorlu bir davada birlikte çalışmaya zorlar. Toplumun nezdinde suçlu olduğu şüphe götürmeyen ünlü oyuncu Can Derin’in boşanma davası, Sanem ve Bora için adeta bir sınav niteliğinde olacaktır. Azra ve Efe Gülistan’ın akli dengesinin yerinde olduğunu ispatlamak için harekete geçer. Gülistan’la birlikte gittikleri adli tıpta yaşanan sarsıcı bir olay, davanın seyrini tümüyle değiştirecektir.

Yazı gezinmesi

Mobil sürümden çık