1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 5. Bölüm

Teşkilat 5. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen yeni dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara geliyor. Teşkilat 5. Bölüm ile 4 Nisan Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Başrollerinde Deniz Aysan ile Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı dizi yeni bölümleri ile Pazar akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Teşkilat 4. son bölümde; ekibin operasyonu ile planları bozulan Zayed Fadi intikam almak istiyor. Fadi, Serdar’ı da yok edilecekler listesinin başına yerleştiriyor. Teşkilat 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Teşkilat 4. bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Ox_qPZW9F2o”]

Teşkilat 5. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=pKci6DAdcr4″]

Teşkilat 4. Bölüm Özeti

Serdar’ın Berlin’den çıkıp çıkmadığını öğrenmek için adamlarını seferber ediyor. Serdar ise Fadi ve adamlarını Berlin’i terk ettiğine inandırıyor. Ekip elde ettiği istihbaratla Fadi’nin provokasyonlarını önlemek için harekete geçiyor. Serdar ve ekibin Berlin’i terk etmeyerek tüm planları alt üst etmesi, Ceren’i zor duruma sokuyor.

Ceren, artık kendini Fadi’ye yeniden kanıtlamak zorunda.

Fadi’nin adamlarının desteği ile Neo-Nazi grupları Berlin’de gurbetçi Türklere saldırıyor. Ekip bu saldırıların önüne geçmek için tehlikeli bir oyun kuruyor. Serdar farklı bir kimlikle Neo-Nazilerin içine sızıyor.

Serdar bu zorlu görevde geçmiş travmalarının etkisinde kalıyor. Gurbetçi Türklere karşı provokasyonlara engel olmaya çalışan ekip, uluslar arası bir krizin içine sürükleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir